Beste leden / duikvrienden,
Hierbij nodig ik jullie van harte uit voor de algemene ledenvergadering op
Datum: maandag 3 maart 2025 
Tijd: 20.00 uur

locatie:. Kulturhus Hasselo, Henry Woodstraat 62 7558 CP Hengelo.

Wij hopen van harte op een grote opkomst.

Leden die niet kunnen deelnemen hebben de gelegenheid om tot en met donderdag 22 februari 2025 opmerkingen en/of vragen schriftelijk in te dienen bij de secretaris. (Gaby Bruins: (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).
De gemaakte opmerkingen en/of vragen worden tijdens de jaarvergadering besproken.

 


1.        Opening/vaststelling agenda
n.b. 1. tijdens de vergadering zal de agenda met voorstel in een PowerPoint presentatie zichtbaar worden. Ook de bijlagen van het betreffende agendapunt worden dan zichtbaar..
n.b. 2 op de website is de agenda met bijlagen opgenomen onder 'Onze vereniging"- 'Bestuur' en 'organisatie' - 'ALV' 2025'

2a.         Verslag Algemene ledenvergadering 26 februari 2024  (bijlage1a)

2.b         Status actiepunten uit algemene ledenvergadering 26 februari (bijlage1b)

3.            Algemeen jaarverslag bestuur 2024  ( bijlage 2)

4.            Bevindingen kascontrolecommissie financieel jaarverslag 2024  (Bijlage 3)

5.            Samenstelling kascontrolecommissie financieel jaarverslag 2025. 

6.            Financieel jaarverslag Neptunus 2024   (bijlage 4)

7.            Begroting Neptunus 2025   (bijlage 5)

8.            Verslag materialen 2024 en beleid 2025   (bijlage 6)

9.            Verslag opleidingen 2024 en beleid 2025   (bijlage 7)

10.         Organisatie evenementen 2025  (mondeling; Paasduik, Zeelandweekend, biologieavond, jaarfeest (65-jarig jubileum), buitenlandse duikreis, nieuwjaarswandeling.)

11.         Samenstelling bestuur en continuïteitscommissie en verkiezing / (her)benoeming bestuursleden  (bijlage 8)

Kandidaten voor een bestuursfunctie kunnen zich bij de secretaris schriftelijk of voorafgaande aan de Algemene ledenvergadering melden.

Indien leden belangstelling hebben om zich in te zetten voor bestuurstaken en /of evenementen horen we dat graag. Vanwege de continuïteit van onze vereniging is het van belang om ook op de langere termijn leden te hebben die zich hiervoor willen inzetten.
Hierbij moet worden opgemerkt dat het bestuur uit 9 leden mag bestaan. Leden die mogelijk belangstelling hebben voor een bestuursfunctie kunnen ter oriëntatie een keer deelnemen aan een bestuursvergadering of tot het bestuur toetreden om ervaring op te doen.
Voor meer informatie kun je contact opnemen met de voorzitter: Paul Horsthuis.

12.        Jubilarissen. (George Robers is 50 jaar lid, Derk van Ommen is 40 jaar lid en Hans de Wit is 25 jaar lid).

13.       Wat verder ter tafel komt / rondvraag

14.       Afronding

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Het bestuur nodigt alle deelnemers aan de vergadering van harte uit voor een drankje en bitterballen na afloop van de vergadering.

Aanmelden

Onthoud mij