Introductieduik voor belangstellenden

Categorie
Evenementen
Date
22 september 2018 16:00 - 18:00
Locatie
Lage Weide 3-5
7556 NA Hengelo, Nederland

 

Loop je met de gedachte om eens te gaan duiken, maar weet je niet wat het precies allemaal is, kom dan een introductieduik maken die door onze duikvereniging Neptunus in het Twentebad wordt verzorgd.
Een introductieduik bestaat uit een klein stukje theorie wat nodig is om veilig in het zwembad met perslucht te kunnen zwemmen en een duik met persluchtset in het zwembad. Zo kun je zelf ervaren hoe het is om onder water te verblijven.

 

Deze gratis introductieduiken worden georganiseerd op zaterdag 22 september en 6 oktober 2018 van 16.00 uur tot 18.00 uur in het Twentebad te Hengelo.
Per zaterdag kunnen we bij deze introductieduik maximaal 8 volwassen deelnemers begeleiden.
Wil je hieraan mee doen stuur ons een mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

 

 
 

Alle datums

  • 22 september 2018 16:00 - 18:00

Paul Horsthuis (1)
22 september 2018 - 16:00

Aanmelden

Onthoud mij